Pripreme u toku

Druga proba u Pirotu

Fudbaleri ”FK Svrljig” danas su odigrali drugu utakmicu u Pirotu sa tamošnjom ekipom ”Radnički”, u okviru priprema za nastavak druge polusezone u ”Niškoj zoni”

1-0-0-0-0

Svrljižani su danas nastupali sa kombinovanim timom.

Naime, u prvom poluvremenu Svrljig je diktirao tempo protivniku, da bi nakon 30 minuta sa polovine terena kapiten plavaca Igić lobovao pirotskog golmana za konačan rezultat na poluvremenu, Radnički – Fk Svrljig 1:0.

U nastavku, sa ostalim izabranicima šefa stručnog tima Svrljiga, sačuvan je rezultat sve do 70. minuta, kada je usledio pad koncentracije i preokret u rezultatu. Iskusni srpskoligaš ”Radnički”, koji se bori za ulazak u drugu ligu, uspeo je da slomi do tada veoma jaku i stabilnu odbranu Svrljiga i postigne čak tri pogotka do kraja meča. Konačan rezultat Radnički Pirot – Svrljig 3:1 (0:1).

Svrljižani u petak igraju treću pripremnu utakmicu u Nišu gde se sastaju sa ekipom ”Car Konstantin”.