FUDBALERI PORAŽENI
Broj pregleda

Baksuzno 13. kolo

Podeli sa prijateljima:

”FK Svrljig” poražen je danas u Vlasotincu od ekipe ”Vlasina” rezultatom 0:1, u trinaestom kolu ”Niške zone”.

fk-svrljig

Na gostovanju u Vlasotincu Svrljižani su poraženi od ekipe ”Vlasina” rezultatom 0:1, u ”baksuznom” trinaestom kolu ”Niške zone”.

Igrači svrljiškog ”zonaša” nisu uspeli da realizuju dve izgledne prilike u prvom poluvremenu. Naime, u 30. minutu propuštenu šansu je imao napadač plavaca Boris Miljković, da bi nakon pet minuta u 35-om Đurić propustio i drugu priliku za ”FK Svrljig”.

Svrljižani su i u drugom poluvremenu imali dve stopostotne šanse. U 62. minutu iz slobodnog udarca sa 22 metra mladi Panić pogodio je prečku, a nakon osam minuta Miljković je promašio zicer sa pet metara.

Zanimljiv podatak je da ekipa Vlasina ima bolji skor u međusobnim susretima sa Svrljigom. Od ukupno 11 odigranih utakmica, u periodu od 2008. godine do danas, ”Vlasina” je trijumfovala šest puta, dok je ”FK Svrljig” upisao četiri pobede, a samo jednom su remizirali.

Do kraja prvenstva Svrljig će odigrati još dve utakmice, najpre kod kuće 16. 11. 2013. godine protiv ekipe ”Budućnost” iz Popovca, a potom u Ražnju protiv ekipe ”Bukovik”, 23. 11 .2013. godine.