PRVI REMI
Broj pregleda

Fudbaleri remizirali u Brestovcu

Podeli sa prijateljima:

Fudbaleri FK ”Svrljig” remizirali su rezultatom 2:2 u Brestovcu kod Bora, u duelu sa ekipom ”Brestovac”.

F.K.-SVRLJIGSvrljižani su poveli u 14. minutu golom I. Stefanovića. Domaćin je izjednačio u 32. minutu, pa su fudbaleri na odmor otišli nerešenim rezultatim 1:1.

U nastavku, u 55. minutu meča M. Stefanović promašio jedenasterac – jedinstvenu priliku za vodstvo. Domaćin je to iskoristio i već u 60. minutu poveo rezultatom 2:1.

Konačan rezultat postavili su Svrljižani asistencijom B. Bojića u 85. minutu, da bi sudija poništio treći pogodak dva minuta kasnije.

Jedan komentar

1. Svaka pohvala za FK Svrljig, kada je igra na strani u pitanju. Videli ste šta se može desiti kada se malo opustite i zato ajte momci utegnite tu igru i deljite te konkurente onako muški kako ste to radili u prvom delu prvenstva. Želim vam sav uspeh u sledećim kolima, pa na kraju da slavimo prelazak u viši rang takmičenja.